вівторок, 27 травня 2014 р.

Херсонщина - туристичний бренд УкраїниУ всіх людей одна святиня.
Куди не глянь, де не спитай.
Рідніше їм своя пустиня,
Аніж зелений чужий рай.
Їм красить все їх рідний край.
Нема без кореня рослини,
А нас, людей, без Батьківщини...
Цими поетичним рядками Миколи Чернявського розпочався захід, присвячений нашому рідному краю, який проходив 27 травня у відділі мистецтв для учнів 8-Б класу ЗОШ № 55. 

Природа щедро обдарувала Херсонщину своїми багатствами: безмежні степи та колосисті поля, фруктові сади, повноводні ріки та синьоокі озера, луки та гаї, мальовничі села та великі міста... А ще це єдина з усіх областей України, що має вихід до двох морів - Чорного й Азовського.  Пишаються херсонці своєю землею, тож, учні, присутні на заході, із задоволенням здійснили віртуальну подорож, відвідавши історико-культурні пам’ятки нашого краю, та проклавши туристичний маршрут “Туристичні бренди Херсонщини”.

Помилувавшись морськими узбережжями, згадали про те, що
Херсонщину справедливо називають «країною чотирьох морів» - Чорного, Азовського, Каховського та Сиваша, тож пляжний туризм є для нашого регіону провідним. А Дніпровські плавні дарують великі можливості і для розвитку екологічного туризму - у безмежних очеретових заростях Пониззі Дніпра було створено Нижньодніпровський національний природний парк.

Ну і звісно неможна обминути увагою перлини природного багатства нашого краю - заповідники. До найбільш відомих природних див Херсонщини належать Азово-Сиваський національний природний парк, Чорноморський біосферний заповідник та "Асканія-Нова“ - науково-дослідна установа та державний заповідник. Із задоволенням згадували учні подорожі в заповідники та інші мальовничі куточки Херсонщини, пригадували вже відомі їм факти,  та дізнавалися нові, тож час, відведений на захід, промайнув непомітно. А наприкінці зустрічі усім побажали цікавих подорожей Херсонщиною улітку!

 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар