середа, 1 квітня 2020 р.

Сучасні Польські художники


                               Петро Антонов (Piotr Antonow)
Народився в 1965 році, в Кракові, Польща. Він син двох професійних художників, випускників Краківської художньої академії. Закінчив середню школу витончених мистецтв в Кракові і, після переїзду до Сполучених Штатів, взяв кілька неакредитованих уроків в Чиказької художньої академії і в Центрі мистецтв Еванстона, де займався під керівництвом Елеонори Спісс-Ферріс. Він також, протягом трьох років, брав приватні уроки в студії Гей Райзборо в Еванстоні.
Його роботи показувалися на персональній виставці в Пітер Джонс галереї
в Чикаго.



                                                                        
                            Юстина Копані (Justyna Kopania)
Сучасна польська художниця. Живе в Варшаві, малює більш десяти років.
Її картини, дуже цікаві по техніки виконання, вони дуже насичені кольором, створюється таке відчуття що це не полотно а ціле море фарб, на поверхні якого дивним чином з'явилися красиві пейзажі з лісами, полями, містами морем і каравелами пливуть по граціозним хвилях.
За словами самої художниці, Юстина в своїх роботах намагається передати атмосферу а не реалістичність пейзажу, і дивлячись на її роботи варто зауважити що їй це вдається.



                      
Міріам Брікс (Miriam Briks)
Народилася в місті Вроцлав, Польща. Виросла в Нью-Йорку, закінчила школу мистецтв, потім осягала основи класичного живопису, графіки та дизайну в Лізі студентів-художників Нью-Йорка.
Протягом наступних шести років вона працювала як ілюстратор і викладач живопису в Лос-Анджелесі і Флоренції, Італія. Крім того, вона продовжила своє навчання в Академії мистецтв у Сієнні.
Спочатку Міріам навчалася класичного живопису, але пізніше захопилася імпресіонізмом. Її роботи виставлялися в Парижі, Італії та Англії.
Після повернення до Сполучених Штатів в 1986 році, вона оселилася в передгір'ях Сьєрра-Невади. Тут, під впливом картин таких художників як Сарджент, Чейз, Соролла і Зорна, вона змінила свій стиль. У своїх картинах вона використовує багату палітру кольору і текстури, її стиль живопису м'яко поєднує глибокі знання техніки малюнка з класичним імпресіонізмом.
Брікс прагне писати картини, здатні викликати емоції і створювати атмосферу, що залучають глядача в красу і настрій моменту.



                                   Марта Даліг (Marta Dahlig)
Сучасна художниця і цифровий ілюстратор, народилася у Варшаві, Польща, в 1985 році. Марта самоучка, проте отримала визнання в професійному середовищі як талановитий художник, крім того в 25 років самостійно освоїла три мови: англійська, французька та іспанська.
Її роботи залучають глядача чудовими жінками і сюжетами в стилі фентезі. Малювати вона почала з дитинства, привчила її до цього мама, але в 15 років їй стала цікава цифровий живопис і Марта почала експериментувати з нею. Головним в малюнку вона вважає колірну палітру, яка дає глибину і насиченість її роботам.



                                        Ігор Морскі (Igor Morski)
Ілюстратор і графічний дизайнер, який пише гарні, сюрреалістичні картини. Закінчив з відзнакою факультет дизайну інтер'єру та промислового дизайну факультету в Державній вищій школі образотворчих мистецтв в Познані (нині університет мистецтв).
В кінці 80-х і початку 90-х років він працював в телерадіокомпанії "Громадське Польське телебачення" створював сценографію для ТВ, театру, культури та інших шоу.
Його роботи - вид мистецтва, який змусить випадкового глядача краще вдивитися в них і зрозуміти задум автора.
Ігор створив багато чудових і захоплюючих сюрреалістичних ілюстрацій.
Він відомий своїм нестримним уявою і творчої здатністю втілювати в життя, хоч і на папері, такі цікаві ситуації, які по достоїнству оцінять багато.
До сих пір він створив близько 1000 ілюстрацій. В даний час він зосереджується на змішаних середовищах графічного мистецтва, заснованих на маніпуляції фото, малювання, а також 3D.



              Іоанна Серко-Філіповський (Joanna Sierko-Filipowska)
Сучасна польська художниця народилася в 1960 році в місті Білосток. У 1985 році з відзнакою закінчила графічний факультет Академії образотворчих мистецтв у Варшаві. Твори Іоанна Серко-Філіповський запрошують глядача в ілюзорний світ магії, повної внутрішньої гармонії, а також нагадують про великих святах з далекого дитинства. Дивлячись на її картини, ми можемо хоч на мить повернутися туди.


   
                     Влодзімеж Кукліньскі (Wlodzimerz Kuklinski)
Художник-самоучка з Польщі. Його ілюстрації можна знайти в більш ніж ста книгах. Він також розробляє і малює плакати, обкладинки книг, товарні знаки, упаковки та обкладинки дисків.
В основному працює з маслом, його картини часто зображують молодих жінок в вдумливо споглядаючих  щось. У перервах між картинами, Влодзімеж любить відпочивати, ілюструючи казки, історичні книги і детективи.


                                              
                               Єва Чарнеска (Ewa Czarniecka)
Сучасна польська художниця. Народилася в 1975 році, в Східній Польщі. Отримала художню освіту в інституті образотворчих мистецтв в Ченстохові. Два роки по тому переїхала в Люблін, щоб продовжити навчання в університеті Марії Кюрі Складовської, а з 2002 року художниця зосередилася виключно на живопису.
Вона пише картини, які створюють ілюзію різних атмосфер і настроїв, які існують на тлі міських пейзажів.



                                Міхал Орловський (MichalOrlowski)
Польський художник-аквареліст і архітектор. Закінчив факультет архітектури Варшавського технологічного університету. Один із засновників Асоціації польських художників-акварелістів.
Засновник школи малюнка і живопису "Creosfera" .Автор безлічі картин, проданих в приватні колекції по всьому світу в тому числі в Сполучених Штатах, Великобританії, Франції, Німеччині, Нідерландах, Росії, Японії та Австралії; а також безлічі рукописних архітектурних візуалізацій.
Швидкоплинні емоції знайшли своє відображення в витонченою, наскрізь ніжною і щирою, іноді до болю, техніці - акварелі. Кожен, хто коли-небудь стикався з аквареллю знає її завзятість, її капризи, але саме вони - через спонтанність, свободу і легкість - надають цьому жанру живопису абсолютну унікальність.










                                                      

                                                             

Немає коментарів:

Дописати коментар