середа, 20 грудня 2017 р.

Світ, сповнений краси, на полотні

Виставка творчого доробку студентки ХДУ Валерії Овчаренко «Світ, сповнений краси, на полотні» відкрилася у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова.
  Незважаючи на юний вік, харизматична та креативна Валерія пробує свої сили в різних техніках і живопису, і графіки, і декоративно-прикладного мистецтва. 
Перш за все, роботи на виставці вражають великим форматом і професійністю в оформленні.

  Юних відвідувачів магнітом притягують графічні роботи художниці: «Осенний крик ястребя», «Черный конь», «Белый мотылек»…Це дійсно роботи цілком сформованого майстра, який створює глибокі, філософські твори. А поруч – червоно-чорний на білому фоні метелик, виконаний в складній техніці валяння. Рукодільниці та знавці диву даються, як Валерії вдалося створити таку яскраву, чудову картину, досконало дотримуючись форми і кольорової гами, адже у валянні це непросто.
  Зачаровує і натюрморт «Аромат чаю». В ньому присутні елементи колажу, що придає картині об’єму і реальності: справді відчувається смак чаю і домашнього затишку.
  Багато на виставці портретів: друзів, рідних, просто знайомих. Виконані вони в різних техніках: і олівцями, і пастеллю..., але у всіх роботах художниці вдалося передати характер, емоційний стан своїх героїв.
  Насправді, Валерія постійно приймає участь в різних мистецьких заходах, проводить майстер-класи з живопису на телебаченні... Її роботи виставлялись разом із творами інших студентів ХДУ у виставковій залі херсонської організації Національної спілки художників України . Але персональна виставка – перша. І ми сподіваємось, що це лише початок довгого і плідного творчого життя молодої художниці.
  Тож, завітайте до бібліотеки та наберіться креативу і позитиву.
Немає коментарів:

Дописати коментар