четвер, 16 лютого 2017 р.

Чарівні перетворення мультфільмів
Немає в світі дітей, які не люблять дивитися мультфільми! Але чи знають дітлахи, як створюються їх улюблені мультики? Скільки праці людей самих різних професій потрібно, щоб помилуватися з екрана на пригоди мульти-героїв? Відповіді на ці та інші питання дізналися учні 3-х та 4-х класів ЗОШ № 55, які, в межах місячника художньо-естетичного виховання, відвідали заходи Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова.   
Для учнів 4-В класу бібліотекари відділу мистецтв підготували цікавий екскурс в світ створення мальованих, пластилінових та комп’ютерних мультфільмів під назвою «Чарівні перетворення: створення мультфільмів».
Діти дізналися про те, як мультиплікатори «оживлюють» намальовані персонажі, як «вчать» їх розмовляти, як створюють ілюзію руху, і ще багато інших секретів з чарівного світу мультфільмів.
А учні 3-Б класу були запрошені на мультипанораму «Мультимузика і мультимистецтво». Тут вже мова йшла про секрети створення різних звуків в мультфільмах, а ще про те, чиїми голосами розмовляють мультиплікаційні герої, та звичайно про улюблені пісні та мелодії, які супроводжують їх пригоди.
Звісно, після таких цікавих розповідей дуже хочеться подивитися мультики. Тож, на закінчення заходів дітей чекав приємний сюрприз – перегляд улюблених мультфільмів!   

Немає коментарів:

Дописати коментар