вівторок, 19 квітня 2016 р.

«Світлини для героїв» - фотопроект триває!

«Світлини для героїв» - триває благодійний фотопроект, який розпочав відділ мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова для військових, що несли службу у зоні АТО, та їх сімей.  
 Мета цього проекту - подарувати родинам бійців безкоштовну фотосесію з рідними і дорогими людьми. А ще - нагадати мешканцям міста про наших героїв, ще раз подякувати воїнам за мир і спокій в країні.  


 Зйомки організовані  за участі та підтримці Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації та ГО «Товариство воїнів-учасників, ветеранів антитерористичної операції на Сході України»
Фотосесії проводяться силами бібліотечних працівників відділу мистецтв: Юлії Калмикової, Ольги Коваленко та фотографа проекту – Валентини Моісеєвої.
Розрахований проект на тривалий час, щоб мати змогу охопити якнайбільше родин бійців, подарувати їм гарні сімейні фото, зберегти миті родинного тепла та затишку. 
 Цього разу у фотосесії, що проходила у парках міста, взяли участь родини солдата Петра Буянова з дружиною Катериною та сином Данілом, та старшого солдата Віктора Слоцького з дружиною Іриною і синочком Олегом.


Тепла та невимушена атмосфера зйомок, гарна погода, весняна квітуча природа, допомогли зробити чудові кадри.А попереду чекають нові зйомки. Тож, дякуємо всім за участь у проекті і чекаємо нові сім’ї на наступних фотосесіях. Немає коментарів:

Дописати коментар