середа, 10 лютого 2016 р.

Старшокласникам про дивовижний світ мистецтва      Культурологічна медіастудія «Мистецтво у просторі і часі» - це багаторічний проект відділу мистецтв ХОБЮ ім. Б.Лавреньова. 


Завдяки цьому проекту, заняття з художньої культури для багатьох учнів шкіл міста перетворилися зі звичайних уроків на захопливу відеоподорож у багатобарвний світ мистецтва України та світу.
      Ось і цього разу до бібліотеки завітали учні 10 класу ЗОШ № 55, де у віртуальній медіастудії на них чекала зустріч з мистецтвом.  
    Старшокласники дізналися про розвиток образотворчого мистецтва в Україні від часів трипільської та скіфсько-сарматської культур, до розквіту слов’янського мистецтва Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. 
      Форма відеорозповіді, а ще коментарі автору проекту, бібліотекаря відділу мистецтв Валентини Моісеєвої, дуже сподобалися гостям медіастудії.   
Адже вивчення художньої культури у такій невимушеній формі набагато більш цікаве для учнів, а проект «Мистецтво у просторі і часі» завжди у цьому допоможе.

Немає коментарів:

Дописати коментар