середа, 2 травня 2018 р.

«Квітковий барвограй» Катерини Кремської та Олени БузокТаку квітучу назву має нова виставка, яка нещодавно відкрилась у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова - своєю творчістю радують читачів бібліотеки та широкий загал молоді майстрині Катерина Кремська та Олена Бузок.Яскрава та запашна – виставка притягує відразу дівочу та жіночу аудиторію, адже на ній присутні такі милі, чудові речі: і блокноти, і фотоальбоми, і оригінальні вітальні листівки в техніці скрапбукінг, прикраси та аксесуари для волосся: від гребінців, прикрашених декупажем до популярних нині віночків та інших квіткових аксесуарів для волосся з фоамірану. 


І це лише невелика доля з різноманітних виробів та різнопланових технік у творчому доробку Катерини Кремської та її «Майстерні Хом’ячка», в якій поруч з нею працює і мама.  На виставці присутні їх спільні роботи: елегантні деревяні речі для дому в техніці декупаж, які безперечно, стануть окрасою будь-якої оселі та осередком затишку і добробуту.


Вражає високий професіоналізм і тонкий смак та продуманість кожного виробу. Але, і не дивно, Катя професійний дизайнер – закінчила кафедру «Дизайна» ХНТУ.А ось її подруга і колега по творчості, Олена Бузок – новачок серед майстрів рукоділля. 
По спеціальності – вона менеджер готельно-ресторанного бізнесу. 
Деякий час Олена «шукала» себе в рукоділлі. І не так давно зупинилась на миловарінні. За ці 3 роки вона стала справжнім віртуозом і досягла вершин мистецтва у своїй справі.Її роботи  на виставці притягують і дорослих, і малечу. Дивує, як можна створити з мила таку красу:  «смачні» та ароматні тістечка і печиво, морозиво і шоколад так і кортить посмакувати! Таким витвором мистецтва навіть шкода й користуватись! 
А незвичайне оформлення піни для ванни, подарункові набори не залишає нікого байдужим, зачаровує красою і оригінальністю.
Виставка «дихає» свіжістю, молодістю, красою. Дівчата підкорюють своєю невтомністю,широким і різноманітним розмаїттям творчої фантазії. Тож чекаємо всіх поціновувачів краси до себе в гості!


Немає коментарів:

Дописати коментар