четвер, 30 листопада 2017 р.

Мистецькій хронограф «Костюм: історія та сучасність»Історія одягу з найдавніших часів до наших днів є "дзеркалом", в якому відбивається вся культурна історія людства. Кожна країна, кожен народ в окремі періоди свого розвитку накладають свій відбиток, свої специфічні риси на модні  традиції, історію костюму.

29.11.17, у межах дня першокурсника, у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова, мистецтво моди та своє вміння створювати одяг демонстрували юні модельєри - учні Херсонського вищого професійного училища сервісу і дизайну.
 А глядачами були учні 11–го класу ЗОШ № 54.
 Спочатку присутніх познайомили з виставкою книг відділу, яка дала уявлення про історію одягу, про те, як протягом довгого часу змінювалася мода.


Наступними перед одинадцятикласниками виступили викладачі Херсонського вищого професійного училища сервісу і дизайну, які розповіли про таланти своїх студентів, а ще про те, що всьому цьому можна навчитися в училищі, яке готує модельєрів, парикмахерів, флористів та інших спеціалістів по створенню краси.

   

А потім всі спостерігали за модним дефіле дівчат, які, під оплески присутніх,  з’являлись у різноманітних костюмах різних епох. 

Юними кутюр’є було представлено чотири колекції вбрання: коктейльні, вечірні сукні, вбрання в українській стилістиці, та стилізовані історичні сукні.

Захід пройшов у творчій та захопливій атмосфері і залишив приємні спогади для усіх присутніх. 

Немає коментарів:

Дописати коментар