вівторок, 2 травня 2017 р.

"Пригоди навколо книги" - магічні та веселіКожного року Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім.Б.Лавреньова гостинно запрошує своїх читачів на традиційні бібліосутінки «Пригоди навколо книги», цього разу сценарієм для бібліорозваг був обраний роман Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь».
Відділи книгозбірні перетворилися на чарівні закуточки з відомої та улюбленої як для дітей так і для дорослих серії пригод про Гаррі Поттера та його друзів.
За допомогою чарівного капелюха, учасників заходу - студентів Херсонського училища культури та першокурсників Херсонського мореходного училища рибної промсисловості - розподілили за командами-факультетами, й змагання за філософський камінь почалось!
Які тільки випробування не чекали на відважних юних чаклунів: вони й патронуса малювали, й вправлялися в заклинаннях левітації, й намагалися вгадати майбутнє у чарівного дзеркала, й навіть грали у міні-квідіч. Й це далеко не все!
Але повернемося до нашого відділу мистецтв, який перетворився на затишну гостину Пуфендуй - одного з факультетів Хоґвартс. Тут учасників команд вітали прониклива журналістка Ріта Скітер, та  учасниця тримудрого турніру, чемпіон французької школи магії та чаклунства Шармбатон, Флер де ла Кур. Чародійки приготували непрості завдання для команд: сперш їм треба було дати мудрі та правильні відповіді на каверзні питання журналістки, а потім, вгадати музичні магічні загадки Флер, та при цьому не підпасти під чари чарівних паличок!      
 
Змагання команд продовжувалась у  великій залі школи Хоґвартсу, де й були підведені підсумки. Найспритнішими та найрозумнішими виявилася команда факультету Слізерін,  яка й отримала свій Філософський камінь. Веселі бібліосутінки продовжилися у фотозонах бібліотеки, де усі бажаючі могли приміряти казкову атрибутику та перетворитися на магів та чаклунів!  

Немає коментарів:

Дописати коментар