понеділок, 19 грудня 2016 р.

Квіти Таврії в "Чонгар-саду"Квітнуть барви «Чонгар-саду» - під такою назвою у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова представлена виставка з декоративного розпису вихованців народного самодіяльного колективу з села Чонгар Генічеського району.
Започаткована ще у 1975 році талановитою майстринею Людмилою Вітковською, студія живе і продовжує справу збереження і розвитку народного декоративного розпису Таврії.
 
 
 Яскраві, щирі, сонячні картини дітей викликають захоплення і посмішку. Вражає вміння студійців передати свої почуття у вигляді стилізованих квітів – дивних, фантастичних, у кожного своє бачення, своя кольорова гама…  


«Намалюй свою квітку» - саме так називається авторська програма Надії Іванівни Ліхачової, яка вже майже 30 років успішно продовжує справу своєї вчительки. Надія Іванівна зуміла об’єднати в студії різних за віком, різних за здібностями дітей спільним бажанням творити красу.

Тому, переглядаючи виставку ніби потрапляєш у казковий світ квітів, які рясніють з картин. Тут же на роботах юних аматорів і звірята, і вигадкові птахи та дивні дерева, і барвисте розмаїття рослинного світу. У них – неповторна краса мальовничого села та таврійського степу, безмежна любов до рідної землі та велика подяка людям, які перетворили посушливі землі у квітучі поля та сади. Адже і студія має поетичну назву - «Чонгар-сад».

Завітайте до бібліотеки та отримайте насолоду від життєстверджуючої краси таврійського розпису.     

Немає коментарів:

Дописати коментар