середа, 23 вересня 2015 р.

Простір мистецького натхнення Юліани Резніченко
Нова виставка талановитої молодої херсонської майстрині  Юліани Резніченко відкрилася днями у відділі мистецтв. 
Народилася Юліана в Херсоні. В дитинстві займалася музикою, а також захоплювалася рукоділлям. Пробувала свої сили в різних техніках, працюючи з добре відомими та сучасними матеріалами. 

   Тому й професію обрала творчу – перукаря-стиліста. 
 Прагнення до розширення своїх знань і навичок привели її на факультет культури і мистецтва Херсонського державного університету, який вона успішно закінчила у цьому році.


    У години натхнення Юліана чаклує над новими роботами, поєднуючи традиційні і новітні технології, використовуючи цікаві знайомі і придумуючи нові художні способи і прийоми роботи з різними матеріалами.
      Особливо її приваблюють не дуже популярні серед майстрів натуральні шкіра і волосся. Ці пластичні і податливі матеріали чутливо відгукуються на її душевні бажання і задуми.

      Відроджує майстриня і позабуті техніки декоративно-прикладного мистецтва, дарує їм нове життя.

      З творчим пошуком останнього часу знайомить нова виставка Юліани Резніченко «У просторі мистецького натхнення», яка днями відкрилась у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова. До уваги відвідувачів і яскраві життєстверджуючі композиції, виконані в техніці батик, і панно «Карнавал у Венеції» із вдало підібраної кольорової шкіри, і, вражаючі картини з натурального волосся «Жар-птиця», «Вогонь» тощо. Постижерне мистецтво, в якому працює Юліана, останнім часом призабуте, не багато майстрів освоюють цю непросту техніку. Але результат перевершує всі сподівання!
Виставка, справді, цікава, оригінальна. І, безперечно,заслуговує уваги поціновувачів мистецтва.   
Отже, завітайте до бібліотеки! Залучайтесь до прекрасного!


Немає коментарів:

Дописати коментар