пʼятниця, 1 серпня 2014 р.

Фотоколаж "Знайди собі друга" - краще маленька допомога, ніж велике співчуття!

На початку серпня у відділі мистецтв відкрилася незвичайна виставка-фотоколаж "Знайди собі друга", на якій представлені портрети безпритульних тварин, що шукають дім, родину, нових хазяїв. 


Фотовиставка є частиною зоозахисного проекту «Одна на всіх планета» і присвячена Всесвітньому дню безпритульних тварин, який відзначають у світі у третю суботу серпня. 
А тварини, чиї портрети представлені на виставці, зараз перебувають під опікою херсонського обласного товариства захисту тварин та рослин «Вірні друзі» - організації, що існує завдяки пожертвам мешканців нашого міста та волонтерам, які піклуються про тварин, годують, лікують їх, підшукують їм новий дім.

Можливо, ви хочете стати власником якогось песика або кошеняти? Можливо ви можете чимось допомогти безпритульним тваринам?
Якщо вас хвилює доля безпритульних «братів наших менших», ви можете зробити будь-який посильний внесок у нашу спільну справу: фінансовий, матеріальний (корм, ветеринарні препарати та ін.), транспорт для перевезення тварин, допомога в перетримуванні тварин після стерилізації чи операції та багато чого іншого.  
Звертайтеся до волонтерів «Вірних друзів» за телефоном 066-06-55-400 або дізнавайтеся більше інформації на сторінці «ВКонтакті» http://vk.com/virnidruzi_club 
та в мережі Фейсбук"

Завітайте на виставку, знаходьте нових пухнастих друзів, допомагайте братам нашим меньшим! 


Не залишайтеся байдужими!
Краще маленька допомога, ніж велике співчуття!

Немає коментарів:

Дописати коментар