середа, 29 січня 2014 р.

Благодійність крізь призму об’єктиву

Що може поєднувати відділ мистецтв юнацької бібліотеки, товариство захисту тварин та модні фотозйомки? На перший погляд,  спільного мало, але об’єднує все це - мистецтво доброти, благодійність, та програма «Одна на всіх планета», започаткована бібліотекою ім.Б.Лавреньова у партнерстві з херсонською обласною зоозахисною організацією «Вірні друзі».

В рамках цієї програми буде відбуватися багато цікавих та корисних заходів – благодійні акції, фотозйомки, спектаклі, виставки та освітньо-виховні зустрічі з волонтерами, кінологами, ветеринарами, присвячені тематиці гуманного та відповідального відношення до тварин.

І розпочала цей цикл заходів фотоакція «Благодійність крізь призму об’єктиву», яка є продовженням циклу благодійних фотозйомок «Сфотографуйся та допоможи тваринам!», що проходила цієї осені у парках нашого міста. 


Суть фотоакції полягає в тому, що всі бажаючи можуть за невелику суму замовити зйомку для себе або своєї родини, а усі зібрані кошти передаються для лікування та утримання тварин, які знаходяться під опікою херсонської  зоозахисної організації «Вірні друзі».

Починаючи з 2014 року, фотоакція отримала новий «студійний» формат:    тепер вона проходить у відділі мистецтв нашої бібліотеки, а разом з волонтерами, фотографами та бібліотекарями, в акції на благодійних началах взяли участь талановиті молоді херсонські візажисти та майстри манікюру.

Перша зустріч акції «Благодійність крізь призму об’єктиву» відбулася 19 січня, усі гості акції отримали професійний макіяж та манікюр від візажистів Анастасії Старінської, Альони Адамкович-Петті та майстра манікюру Валерії Вакуленко, а також чудові фотопортрети на згадку про новий яскравий образ. А справжніми «зірками» фотосесії стали чотирилапі пухнасті гості – песики Акелла та Майлі та кицьки Панда та Шанель, з якими із задоволенням фотографувалися учасники акції!

Тварини у бібліотеці поводилися лагідно, зовсім не боялися і позували перед фотокамерою, демонструючи, як вони мріють стати домашніми улюбленцями! Усі вони були підібрані на вулиці, вилікувані, усі вони знають, що таке холод, голод, небезпека, усі мріють знайти дім, бути комусь потрібними…  

Саме для лікування, стерилізації та утримання до знаходження нового дому безпритульних тварин збираються кошти на благодійній фотоакції, адже проблема вуличних собак та кішок – дуже актуальна, і саме від небайдужих людей залежить  її вирішення. І це не тільки допомога тим, хто її потребує, але й виховання в наших дітях гуманного та відповідального відношення до усього живого на планеті.

Сподіваймося, що наша партнерська програма приверне увагу людей до братів наших менших, допоможе усім нам бути добрішими, милосерднішими, адже допомагати – легко і приємно! Приєднуйтесь до наших акцій, робимо добрі справи разом! 

 Пропонуємо переглянути запис програми «Ранок на Скіфії» (ведуча Єлизавета Голобородько), на яку були запрошені учасники нашої акції.   

http://youtu.be/odUAKhgw8SkФотографії Валентини Моісеєвої  

2 коментарі:

  1. Замечательно, что идея благотворительности через объектив не закончилась в осенних парках, а находит новые формы и идеи!

    ВідповістиВидалити
  2. Спасибо за коммент! Особенно приятно, что он - от активной участницы нашей осенней благотворительной фотоакции!!! Будем вместе стараться помочь животным кто чем может: своими умениями, знаниями, временем. Ведь помогать - легко!

    ВідповістиВидалити