понеділок, 12 січня 2015 р.

Паперові візерункиВитинанки – це популярний та доступний вид декоративного мистецтва, який має давні традиції в народній творчості. Українська витинанка століттями розвивалася у тісному зв’язку з іншими народними рукомеслами – декоративним розписом і вишивкою, а майстри з покоління в покоління дбайливо передавали свої секрети майстерності, що й дало можливість донести до наших часів цей дивовижний вид мистецтва. І сьогодні витинанки дуже люблять й дорослі, й малеча, які із задоволенням занурюються у світ свого захоплення, ретельно відтворюють паперові мережива, орнаменти, візерунки…  

Саме дитячі витинанки прикрасили цими днями відділ мистецтв ХОБЮ ім. Б.Лавреньова, де відкрилася виставка «Різдвяні візерунки». Учні 9-х класів ЗОШ №54, під керівництвом вчителя Ірини Моісєєвої, створили і представили власні чудові роботи, від яких не можна відірвати очей!

Звичайний кольоровий папір під вмілими руками дітей перетворюється на дивовижні картини: зимові пейзажі, екзотичні квіти та рослини, гармонійні орнаменти,  казкові персонажі тощо. Чимало на виставці й різноманітних зображень тварин, виконаних в техніці аплікації та вирізання. Тут і шалені коні, й дикі вовки, й пухнасті білочки та кошенята, а ще пташки, метелики, рибки… Здається, фантазії юних майстрів, що створили ці паперові дива, не має меж!

Але крім традиційних витинанок, діти створили й прикрасили паперові ялинки, що якнайкраще передають новорічний та різдвяний дух зимових свят.

Тож, помилуватися на виставці є чим, запрошуємо усіх відвідати наш вернісаж, насолодитися чудовими роботами та підтримати святковий настрій!    
  

Немає коментарів:

Дописати коментар