середа, 26 вересня 2012 р.

Чарівне рукоділля     "Чарівне рукоділля" - так називається виставка творчих робіт молодої херсонської майстрині Дар'ї Мазарчук.  
   Дар’я – двадцятишестирічна майстриня, яка робить чудових текстильних ляльок та прикраси у стилі hand-made. За освітою вона викладач англійської та німецької мови, логопед-дефектолог, а крім того, мама, дружина та творча людина, що намагається зробити світ красивішим!   
        Її вироби - це  популярні сьогодні серед дітей та дорослих текстильні іграшки, пошиті власноруч, класичні ляльки, "чердачні" красуні, кумедні Тільди.  
 Тільда - це весела текстильна іграшка, що стала об'єктом так званої «тільдоманії» поширеної практично на всі країни світа!
Ляльки Тільди заворожують своїм незвичним виглядом, вони
ідеально підходять для прикрашання інтер'єру та можуть бути чудовим подарунком друзям і особливо дітям. 
Лялька Тільда була вперше придумана норвезькою майстринею Тоне Фінангер лише декілька років тому, а популярність ляльок вже поширилася за межі не тільки Норвегії, але й Європи. Навряд чи залишилась країна, де б не чули про цих казкових ляльок.
А ще на виставці представлені милі і дорогі для кожної дівчини і жінки дрібнички: намиста, сережки, браслети, прикраси для волосся, вироблені з намистин та полімерної глини.  
Сама Дар’я розповідає про себе та своє захоплення так: «Я захопилась творчістю відносно недавно, коли декілька років тому переїхала до Києва. Дуже хотілося знайти справу для душі. Таким захопленням для мене стали прикраси, які я не могла придбати… але змогла зробити власноруч! Я навчилась робити дуже гарні намиста, а через деякий час прикраси в мене почали замовляти.
Одного разу я побачила на виставці ляльок надзвичайної краси, ніколи не думала, що з текстилю можна виготовляти такі дива! Так до мене прийшло моє нове захоплення. З народженням дочки часу на рукоділля катастрофічно не вистачає, але коли всі сплять, я виймаю свою плетену скриню з тканинами, намистинами та починаю створювати красу.»
Тут все продумано до дрібничок, підібрано з витонченим та вишуканим смаком та врахуванням модних тенденцій та молодіжних вподобань. Кожна лялька та прикраса містить часточку душі і гармонії чудової майстрині і прекрасної людини Дарї Мазарчук.  
Бажаємо Дар'ї натхнення, та запрошуємо всіх на виставку її робіт до відділу мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова з 25 вересня. Photos by Valentina Moiseyeva

2 коментарі:

  1. Чудова виставка! Я у захваті!!! Найбільше сподобався "гламурний" равлик - просто чудо;) Дякую бібліотеці за організацію та демонстрацію прекрасних робіт, а майстрині бажаю творчих злетів, фантазії та натхнення;)

    ВідповістиВидалити
  2. Наталко, дякуємо! Особливо приємно було читати ваш коментар Даші, адже вона не так давно займається виготовленням ляльок з текстилю. Впевнена, що такі позитивні відгуки на її чудові роботи сприятимуть натхненню нашої майстрині!

    ВідповістиВидалити