понеділок, 7 серпня 2017 р.

"Вишивані історії" до Дня Незалежності України

Упродовж літа тривала напружена творча робота відділу мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова над дуже цікавим і актуальним фотопроектом «Вишивані історії». 
В основі проекту - історії сучасних шанувальниць вишиванки, адже саме вони складають той новий візерунок, той код нації, який ми передамо нащадкам.
 
За останні роки вишиванка стала модним трендом, по ній ідентифікують українську націю у світовій спільноті, а для наших сучасників вишита сорочка засвідчує їх патріотичні почуття, вказує на приналежність до української нації та її культури, уособлює красу нашої України.
 Тож, наш фотопроект – це спроба познайомити широкий загал із жінками нашого міста для яких вишиваний одяг має особливе значення.  
Учасницями фотосесій стали наші землячки – різного віку, різних професій, різного соціального статусу, але об'єднані любов'ю до рідної землі, до свого народу, небайдужі до його майбуття, до долі неньки-України. Фотопроект включає не тільки світлини херсонок, які мають активну громадянську позицію, яскраво виражені патріотичні почуття, але й їхні «вишивані історії» - цікаві і особистісні. 

Робота над фотопроектом триває.  Презентація «Вишиваних історій» буде приурочена до Дня Незалежності України.
Немає коментарів:

Дописати коментар