вівторок, 6 грудня 2016 р.

Виставки «Світлини для героїв» та «Дерево та вогонь»
У виставковій залі Херсонської організації Національної спілки художників України відкрились дві виставки, об’єднані страшним словом – АТО. Життя до і після…
Перша виставка – «Світлини для героїв» - благодійний фотопроект Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова, створений для наших земляків – учасників війни на сході України, та для їх родин.
Це 36 світлин щасливих усміхнених героїв у затишному сімейному колі на фоні мальовничих куточків нашого міста.

Фотоекспозиція, що стала результатом тривалої роботи відділу мистецтв бібліотеки, є своєрідною вдячністю всім захисникам, які відстоюють наш мир і спокій цінною власного життя.  


Друга виставка – «Дерево та вогонь» відомого майстра декоративно-вжиткового мистецтва з Нової Каховки Анатолія Обельця. Анатолій Анатолійович володіє складною технікою роботи з деревом – інтарсією, яка дуже рідко зустрічається в Україні.

Почуття обов’язку перед Батьківщиною відірвали на деякий час майстра від улюбленого заняття – він пішов захищати рідний край на схід. Після повернення із АТО майстер надолужує час: мистецтво, диво народження прекрасних виробів допомагає відновитися після побаченого і пережитого. І вдається пану Анатолію це на славу, про що свідчить чудова виставка його унікальних робіт.

Отже, запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставки "Світлини для героїв" та «Дерево та вогонь», які проходить з 1 по 14 грудня за адресою: пр.Ушакова,  30/1. 

Немає коментарів:

Дописати коментар