пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Дню Збройних сил України присвячується



Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова презентувала свій благодійний фотопроект «Світлини для героїв» на Кубку міського голови з функціонального багатоборства «Сила духу – сила нації» серед військовослужбовців Збройних сил України. Змагання відбулося 25 листопада і присвячене Дню Збройних сил України – ровесникам нашої незалежності.

 На запрошення організаторів цієї події – громадської організації «Добродія-Херсон», бібліотекарі відділу мистецтв мали змогу познайомити всіх присутніх з частиною фотовиставки «Світлини для героїв», учасниками якої стали наші земляки, які захищають країну на Сході, та їх родини.

Символічно, що одна з команд - «Південна фортеця», складалася із ветеранів АТО, адже саме громадська організація «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на сході України» підтримала і допомагала бібліотеці в проведенні фотопроекту. А сьогодні її члені приймали участь у безкомпромісній спортивній боротьбі нарівні з молоддю.  

Усіх учасників змагань та глядачів зацікавила не тільки фотовиставка, а й унікальні книги про події на Євромайдані -  «Хроніка Майдану» і про війну на Сході - «Сила нескорених» з фондів бібліотеки.

Присутні були запрошені працівниками бібліотеки на експозицію фотовиставки «Світлини для героїв» у повній версії, яка відбудеться з 1 по 14 грудня у виставковій залі Херсонської організації Національної спілки художників України за адресою: площа Свободи, 1.  

Немає коментарів:

Дописати коментар