вівторок, 18 жовтня 2016 р.

«Світлини для героїв» - презентація результатів проектуОсь і відбувся завершальний етап проекту «Світлини для героїв» - презентація виставки у виставковій залі Херсонської обласної організації Національної спілки художників України. 

Благодійний фотопроект реалізувала, починаючи з 2015 року, Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова на чолі з директором Вікторією Лобзовою.
 Фотовиставка «Світлини для героїв» покликана вшанувати мужність і героїзм воїнів АТО та нагадати громаді про необхідність допомоги родинам військовослужбовців. 

У презентації світлин взяли участь сім'ї військовослужбовців, представники громадських та ветеранських організації, творчих спілок, благодійних фондів, волонтери, працівники закладів культури.
Урочисто відкрила виставку та привітала присутніх перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, яка запросила всіх херсонців відвідати фотовиставку протягом грудня у найбільшій виставковій залі міста.


 Із щирими словами до учасників презентації звернулася директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова Вікторія Лобзова, а також керівник Центру допомоги учасникам АТО при Херсонській облдержадміністрації Наталя Возаловська та голова ГО «Товариство воїнів-учасників, ветеранів АТО на сході України» Андрій Марчук, які надавали підтримку у реалізації проекту.
Поділилися враженнями від процесу організації та проведення зйомок завідувач відділом мистецтв бібліотеки Юлія Калмикова,
бібліотекар та фотограф проекту Валентина Моісеєва, а також учасниці проекту Тетяна Лєнь та  Наталя Рудік.


Виставка мала значний резонанс та високу оцінку в громаді, соцмережах, засобах масової інформації.
 


Тож, запрошуємо на власні очі побачити фотографії наших героїв-земляків 1-14 грудня 2016 року у виставковому залі Національної спілки художників України (Херсон, пр.Ушакова, 30/1).


Пропонуємо подивитися відеорепортаж з фотовиставки


Немає коментарів:

Дописати коментар