пʼятниця, 16 вересня 2016 р.

Херсону 238: З Днем народження, рідне місто!Які асоціації викликає Херсон та Херсонщина? Звісно, це край кавунів, степів, крутих схилів Дніпра та узбережжя моря! А ще - це місто цікавих історичних реалій, відомих та знаних особистостей, чарівної природи... 
Про все довідалися учні обласного ліцею Херсонської обласної ради і всі мешканці Шуменського мікрорайону, які завітали на свято Дня народження міста, влаштоване Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова.

На галявині перед книгозбірнею кожний відділ бібліотеки організував власну святкову територію. Відділ мистецтв представив локацію під назвою «Краса степів та шепіт хвиль», де на відвідувачів чекали загадки, цікава інформація, сюрпризи. 
Молодь, демонструючи знання з історії власного міста, вгадувала герб Херсона та порівнювала його з гербами інших міст. Юнаки і дівчата дізнавалися та самі розповідали про найвідоміші та найпопулярніші пам’ятки Херсона. А ще - фотографувалися у фотозоні, присвяченій відомим місцям Херсону та гортали сторінки яскравих видань, присвячених рідному місту.
 Не забарився й солодкий сюрприз – дегустація кавунового меду, що має назву нардек. 
Нардек - унікальний продукт, що має корисні та лікувальні властивості, та робиться з метою збереження великих врожаїв кавуна, сонячного та смачного символу нашого краю. 

Розповідаючи цікаву історію виготовлення цих солодощів, бібліотекар відділу мистецтв Ольга Коваленко гостинно пригощала зацікавлених юнаків та дівчат. Та й дорослі не залишилися осторонь! Гарний настрій, цікава інформація, солодкі враження – усі відвідувачі локації залишилися дуже задоволені.  

Отже, день міста у бібліотеці запам'ятався усім присутнім усміхненим, теплим та радісним. Успіхів та доброї вдачі тобі,  рідний Херсоне!   Немає коментарів:

Дописати коментар