пʼятниця, 19 серпня 2016 р.

«Дивної краси країна» - українознавчі ігри до Дня Незалежності«Дивної краси країна» - українознавчі ігри до Дня Незалежності

День Незалежності – це не просто День народження держави, це свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.

Тому, напередодні  25-ти річчя Дня Незалежності, 19 серпня, для вихованців табору «Юнга» відділом мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва, на вуличному  патріотичному майданчику був представлений символічний «літературний кошик» під назвою «Дивної краси країна».  25 найкращих книжок   розкрили історію свята, показали його вплив на розвиток України та української нації. Крім книг з історії України, на виставці були представлені книжки, які дуже зацікавили маленьких гостей: про символи, свята, традиції, обряди, народні ремесла та традиційне вбрання.


Потім дітлахів запросили на українознавчу гру «З минулого в майбутнє». Гра проводилась весело та гучно. Малеча відповідала на запитання та вгадувала, що знаходиться в «чарівній скрині». 
Приємно, що діти продемонстрували гарні знання з історії, культури та традицій України.

А наприкінці всі із задоволенням взяли участь у майстер-класі по виготовленню яскравих голубів миру з паперу в національних кольорах нашої країни. 
Тож, свято вдалося!

Немає коментарів:

Дописати коментар