четвер, 9 червня 2016 р.

«Світлини для героїв» - літній фотосезонПродовжується благодійний фотопроект «Світлини для героїв» відділу мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова.
Десантник Валентин Шилов, разом з нареченою Інною, для своєї фотосесії обрали затишні куточки скверу Діви Марії – улюблені місця закоханих херсонських пар. 
А фотооб’єктив Валентини Моісеєвої – автора ідеї та фотографа проекту – зумів передати неповторну ніжність та зворушливі почуття, які допомогли парі пережити розлуку, та цінувати життя, дорожити одне одним та кожною миттю разом. 
Якщо у молодят сімейне життя тільки починається, то у інших героїв нашого фотопроекту воно вже має свою історію. Так, старший солдат 25-ї окремої аєромобільної бригади ЗСУ, нині волонтер та громадський діяч Тарас Коваль, разом з родиною  - дружиною Наталею Хозяїновою та синочками, насолоджувалися красою і мальовничими куточками парку «Херсонська фортеця», де проходили зйомки. 
Чудова погода, розкішна зелень, радісна дітвора – безцінні хвилини спільної родинної прогулянки сприяли піднесеному настрою та створенню чудових фото.
 

 

А сімейна пара Андрія та Тетяни Лєнь разом з сином, під час фотосесії заново відкрили для себе затишок й красу парку, милувалися пишною зеленню, запашними травами, й були дуже вдячні за такий чудовий день та сімейну фотосесію. 
Сподіваймося, нам вдалося передати на світлинах світлу та добру енергією цієї чудової родини, та віддячити бійцям 21-го батальйону територіальної оборони «Сармат»,  сержантом якого був Андрій Лєнь.
Молодшим сержантом у батальйоні «Сармат» служив і Роман Кузнєцов. Разом з дружиною Юлією та донечкою, здійснили вони родинну фотопрогулянку алеями Парку Слави та мальовничими схилами Дніпра. 

Родинний затишок та мир – ось що найбільш за все цінують герої нашого фотопроекту. А ми дуже раді, що змогли подарувати їм декілька годин чудового настрою та час, проведений разом з найближчими людьми. Ну і звісно, фотографії, які збережуть ці незабутні миттєвості. 
Ось такі вони, наші захисники та їх рідні і близькі люди - світлі, натхненні, Наша надія, наше майбутнє.
Запрошуємо до участі у фотопроекті всіх бажаючих учасників АТО та їхні родини.

2 коментарі:

  1. Які Ви молодці! Я у захваті від фотопроекту! Ідея причудова!
    Творчих успіхів вам, дорогі колеги! А всім нам - мирного неба над головою!

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже вам дякуємо за високу оцінку нашої роботи!

    ВідповістиВидалити