четвер, 15 жовтня 2015 р.

«Герої на всі часи» - день захисника України


«Україна. Хроніка перезавантаження» - так називався захід відділу мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова.
Приурочений він Дню захисника України, який цього року ми будемо святкувати вперше. Символічно, що в цей день наш народ відзначає ще дві знакові для України дати – це Покрови Пресвятої Богородиці та день українського козацтва, які поєднують християнські традиції нашого народу і спадщину славної Запорізької Січі. 
На захід до бібліотеки завітали учні 11-А класу гімназії № 1 міста Херсона з подарунками: солодощами, малюнками, листами для наших воїнів, які захищають нас, наше мирне життя в цей важкий для країни час.
Уважно слухали старшокласники схвильовану розповідь волонтера Наталі Бреус про бойовий шлях свого волонтерського батальйону «Херсонська чайка» із завмиранням серця передивлялися унікальні кадри відео і фотознімків про «будні» волонтерського життя: радісні зустрічі і повні смутку і сліз прощання з таким  рідними і дорогими побратимами…  Ця реальність війни вразила підлітків більш за все.
Особливо – стяг волонтерського батальйону з автографами найвідоміших героїв АТО, з якими вони працювали і працюють. І який є справжньою гордістю наших земляків.
Працівники відділу познайомили одинадцятикласників із унікальними і вже популярними книгами про події російсько-української війни представлені на виставці-діалогу «Герої на всі часи», і нагадали, що Україна  відзначатиме День захисника  під гаслом «Cила нескорених».
І це наше спільне свято. Тих, хто любить свою країну, хто тілом, серцем і душею відчуває свою відповідальність і причетність до оборони країни.
Наприкінці заходу учні та працівники відділу завантажили автомобіль Наталі подарунками для бійців і тепер з нетерпінням чекають вісточки зі сходу.


Немає коментарів:

Дописати коментар