вівторок, 26 травня 2015 р.

Фотосесія у подарунокТриває благодійний фотопроект Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова разом з батальйоном патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». 

Цього разу на фотосесію до відділу мистецтв завітали з родинами одні з наймолодших бійців батальйону – сержанти Владислав Рудік та Олександр Друсінов. 

День зйомок співпав з всеукраїнським днем вишиванки, а днем раніше відзначав своє 25-тиріччя Влад, тож він та його батьки – знані та шановані викладачі аграрного університету Наталя Михайлівна і Олександр Леонідович – ретельно підготувалися до зйомок та прийшли до бібліотеки нарядні, з гарним, урочистим та піднесеним настроєм. 
Тому так доречно і природно вписалися атрибути українського побуту у сімейні світлини. Щастям і гордістю за сина-героя сяяли обличчя батьків, а Влад з радістю фотографувався з найріднішими своїми людьми, адже спільні фотосесії зараз родина влаштовує рідко.
 


А кращий друг Владислава - Олександр Друсінов приїхав на зйомки з дружиною Анастасією. Молоде подружжя зараз в очікуванні свого первістка, тож усі світлини пари проникнуті особливим сяйвом любові та ніжності. За словами Насті, фотосесія стала справжнім подарунком молодятам,  першою за їх подружнє життя,  адже навіть весілля молоді відмітили скромно, без традиційної романтичної фотозйомки. 
І перша фото-love-story пройшла дуже вдало! Усміхнені та щасливі обличчя Сашка та Насті, їх романтичний настрій, почуття, що сповнюють майбутніх батьків – усе це відбилося на гарних світлинах, які збережуть пам'ять про щасливі миті молодої сім’ї.   
Ось такі вони – бійці батальйону «Херсон». Різні, але, водночас такі схожі: надійні, мужні, скромні чоловіки. Наші захисники. 3 коментарі:

  1. Хлопці! Ми Вами пишаємося!!! А батькам - низький уклін за таких дітей!!!

    ВідповістиВидалити
  2. ДОРОГІ НАШІ ХЛОПЦІ, НАШІ ДІТИ! ЩАСТИ ВАМ!!! МИРУ І ДОБРА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

    ВідповістиВидалити
  3. Дякуємо за чудові коментарі! Цей фотопроект - лише невеличка дяка нашим героям за те, що вони зробили для нас, для того, щоб ми жили нормальним мирним життям...

    ВідповістиВидалити