понеділок, 18 травня 2015 р.

Світлини для героїв

«Світлини для героїв. Батальйон «Херсон» - так називається благодійний фотопроект, який 17.05.2015 року розпочав відділ мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова разом з батальйоном «Херсон» патрульної служби міліції особливого призначення.

Мета цього спільного проекту - подарувати родинам бійців, які перебували у зоні військових дій АТО, а нині захищають мир в нашому регіоні, безкоштовну фотосесію, зберегти для пам’яті безцінні миті сімейного затишку, подарувати на згадку світлини рідних і дорогих людей. А ще - нагадати мешканцям міста про наших героїв, ще раз подякувати воїнам за мир і спокій в країні.  

Зйомки організовуються та проводяться силами бібліотечних працівників та розраховані на тривалий час, щоб мати змогу охопити якнайбільше родин бійців, подарувати їм чудові сімейні фото. 


Першими на фотосесію у недільний ранок до бібліотеки завітали родини старшини Федора Волошина і старшого прапорщика Андрія Тарчинського. Спочатку, у перші хвилини знайомства, дорослі й діти почували себе трішки скуто, хвилювалися, але теплий прийом та доброзичлива атмосфера у відділі мистецтв швидко налаштувала усіх присутніх на дружній лад та створила невимушену атмосферу на зйомках.
А усміхнена сонячна погода, чарівні куточки природи, де відбувалася фотосесія, сприяли чудовому настрою та цікавим кадрам. На жаль, татусям-військовим рідко вдається побути вдома, вдосталь поспілкуватися з дітьми, ось чому так радів восьмирічний Богданчик Волошин нагоді пофотографуватись з батьком. А його маленька сестричка Єва, яка миттєво стала загальною улюбленицею, просто насолоджувалася присутністю усієї родини навколо неї та загальною увагою. 
Родина старшого прапорщика Андрія Тарчинського, його улюблені дружина Юлія та дві донечки – Альона і Аня, приєдналися до знімального процесу трохи згодом.  Мабуть, чи не вперше сім’я зібралася, щоб зробити родинне фото, як зізналася старша донька Альона.
В оточенні своїх красунь, Андрій почував себе затишно, щаслива посмішка не сходила з його обличчя. І ці неповторні миттєвості життя збереглися, та залишаться на родинних фотографіях на згадку.


Чудова атмосфера сімейного затишку, якими були сповнені зйомки, подарувала приємні хвилини й батькам, і дітям та відобразилась в яскравих кадрах фотографа проекту – бібліотекаря відділу мистецтв Валентини Моісеєвої.  

Отже, початок проекту покладено. І попереду чекає велика робота і ще багато зйомок. Сподіваємось, що ми змогли подарувати нашим гостям приємні хвилини та ще подаруємо численні родинні світлини. Дякуємо усім за участь у проекті, і чекаємо на наших героїв - нових учасників фотосесій. 

Немає коментарів:

Дописати коментар