неділя, 15 лютого 2015 р.

Нові надходження: Майдан гідності

Рік тому українці знову перетворили столичний Майдан на серце революції. Майдан Незалежності став місцем, де здається, ще вчора звичайні громадяни, наші сучасники, творили нову історію України. Саме тут народилася і сформувалася нова національна ідея – гідне життя в незалежній, сильній, єдиній державі. Всіх тих, хто вийшов на Майдан, об’єднувала віра в європейський вибір країни. Але надію на краще майбутнє багато активістів майдану здобували ціною власного життя…

І хоча сьогодні епіцентр уваги змістився на Схід України, де точаться бої з проросійськими терористами, Майдан для нас не завершився. Він продовжує бути символом активної громадянської позиції українців, символом незламності і відданості своїй країні, народу.  

Пропонуємо Вашій увазі книги про буремні 94 дні Євромайдану: прозу, збірки віршів, журналістських статей. Сьогодні таких видань ще небагато, але вони унікальні. Їх автори – люди різного віку, різних професій: це школярі,  журналісти, блогери, письменники тощо. Всі вони відчули Майдан, жили і дихали його подіями. Тому ці книги – про щирі почуття та справжні людські долі. 
Майдан – це вже історія, наша з вами історія, яку треба пам’ятати і правду про яку треба знати.  
Віртуальну книжкову виставку можна переглянути на сайті бібліотеки за посиланням: http://www.unalib.ks.ua/art-desk-virtual-exhibition.htm
 

2 коментарі:

  1. Молодці колеги! Дякувати Богові, що є такі небайдужі та патріотичні бібліотекарі, які за власні кошти придбали цю всю літературу тому, що турбуються за виховання майбутнього покоління. Слава Україні!

    ВідповістиВидалити
  2. Дякуємо! Головне, що книжки цікаві молоді, і у читачів нашої бібліотеки є можливість їх прочитати, адже в книжкових магазинах міста цих видань немає.

    ВідповістиВидалити