середа, 17 вересня 2014 р.

«Напиши листа і додай до ангелика»15 вересня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.Лавреньова, за ініціативи благодійного фонда громади Херсона "Захист", відбувся перший майстер-клас "З Україною у серці творимо дива!" Цю благородну справу започаткували патріоти Львова, потім її продовжили в інших містах Західної Україні, а нині естафета добрих справ, під девізом «Напиши листа і додай до ангелика», прийшла й до нашого міста.


Першими відгукнулися і виявили бажання прийняти участь в майстер-класі учениці 6-А класу школи № 54, разом із класним керівником О.А.Книгою. Під уважним і чуйним керівництвом відомої херсонської майстрині Ірини Сергеєвої, учасниці заходу старанно виготовляли обереги-ангелики, які будуть надійно захищати життя наших воїнів. 
Кожна з дівчаток вклала в свого ангелика не тільки майстерність, дитячих рук, але й теплоту юного серця. А ще додали до оберегів теплі, зворушливі до сліз листи нашим воїнам-захисникам, прикрасивши листочки малюнками, аплікаціями тощо.


Майстриня Ірина була приємно вражена творчою винахідливістю і фантазією юних учениць.

Дуже скоро ці дитячі лялькові обереги полетять до наших прикордонників, разом із допомогою, яку придбає фонд "Захист" на благодійні пожертви херсонців, зібрані під час проведення 17 вересня на ХОДТРК "Скіфія" телемарафону "Ми є народ, якого не здолати!"    

Залучайтесь до цієї благородної справи. Адже захист своєї Батьківщини – наша спільна справа. Беріть приклад з наших юних патріотів! 

 Дізнавшись про майстер-клас, миттєво відгукнулися автори ідеї - Олена Тарасенко та Ірина Бердаль-Шевчик. Вони висловили подяку і учням 6-А класу, і педагогічному колективу школи № 54, і членам благодійного фонду "Захист" за добру справу! 
Сподіваймось, що естафета добра буде підхоплена всіма небайдужими патріотами нашого краю та країни! 

Пропонуємо переглянути сюжет ХОДТРК "Скіфія" про акцію "З Україною у серці творимо дива"(автор - Анна Голикова, оператор - Людмила Хакимова)


 

Немає коментарів:

Дописати коментар