четвер, 21 серпня 2014 р.

"Ми - Україна" - фотовиставка до Дня Незалежності
Що таке патріотизм для наших сучасників? Як саме сьогодні проявляють патріотичні почуття українці? 

Знайти відповіді на ці питання спробувала бібліотекар відділу мистецтв, фотограф Валентина Моісеєва, чия виставка «Ми – Україна. Територія фотоісторій» відкрилася напередодні свята Дня Незалежності та гостинно запрошує всіх шанувальників прекрасного. 


 Портрети, представлені на виставці, відображають те, як наші співвітчизники –  молодь, діти, їхні батьки – проявляють свої патріотичні настрої та почуття: від національних символів та жовто-блакитних кольорів на стрічках, в одязі та макіяжі до вишиванок й елементів традиційного українського одягу. 
Прояви такого патріотизму свідчать, що сьогодні люди як ніколи усвідомлюють власну національну приналежність, відчувають глибокий зв'язок з рідною країною, пишаються її історією та  культурою.Фотовиставка – це своєрідна спроба показати процес відродження національного духу, духу козацької вольності, що довгий час був ніби прихований у кожному з нас… І ось, як дивовижні й неповторні квіти, розквітли патріотичні почуття в душі, в кожної - свій неповторний візерунок, своя Любов до України. 

 Ми, українці, можемо бути геть різними: різних національностей, розмовляти різними мовами, мати різні погляди та вподобання, але всі ми живемо тут, на своїй землі, пишаємося своєю країною, допомагаємо та захищаємо її як можемо. 
Не дивлячись на важкі часи, ми – єдині, адже ми і є Україна. 

 Тож, приходьте у відділ мистецтв, милуйтеся чудовими фото, ділитеся своїми враженнями, ідеями, побажаннями.


Слава Україні!  
4 коментарі:

 1. Валя, отличная идея! Актуально, вовремя и красивые фотографии

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юлечка, спасибо! Приятно читать, что выставка понравилась! и я, и мои модели все очень старались!

   Видалити
 2. Чудово. Особливо вразив юнак з останньої світлили. Нових ідей!

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую вам! Цьому юнакові усього 16 років, але погляд - патріота своєї країни! Пишаюся українцями!

  ВідповістиВидалити